Certifikáty

Veškeré naše výrobky jsme nechali otestovat uznávanými zkušebními ústavy a to jak zahraničními tak domácími.

 

SGS

Světový zkušební ústav sídlící v Ženevě ve Švýcarsku. Jejich laboratořemi prošli veškeré náše náplně do elektronických cigaret, kde testovali jejich zdravotní nezávadnost a jejich složení.

 

Státní zdravotní ústav

Státní zdravotní ústav je domácí zkušební ústav na testování zdravotní nezávadnosti výrobků. Jejich laboratořemi prošli veškeré naše výrobky, které obsahují plastové díly, kde se testovalo složení plastů a jejich nezávadnost.

 

Vysoká škola chemicko technologická v praze

Státní vysoká škola Chemicko technologická sídlící v Praze testovala zdravotní nezávadnost našich náplní do elektronických cigaret a zdravotní nezávadnost vznikajicícho kouře (páry) při simulovaném kouření.

 

Certifikát CE

Certifikátem CE disponuji veškeré naše nabíječky a baterie. Certifikát CE udává, že jsou nezávadné a bezpečné pro užívání v domácím prostředí.¨

 

Certifikát EZÚ

Naše elektronické cigarety splňují požadavky pro certifikaci EZÚ. Certifikát EZÚ je udělován Elektrotechnickým zkušebním ústavem těm výrobkům, které úspěšně projdou typovou zkouškou podle příslušných technických norem na elektrickou bezpečnost a nebo na EMC

 


DomůDomů